Kniha návštev

Dátum 15.10.2015

Vložil Ala

Titulok Re:HIT?

Dobrý den! Po mojich skúsenostiach Vám hneď odporúčam alergológa!!! Nedovolím si tvrdiť, ze máte Hit, ale veľmi pravdepodobne! Hit mam od 1/2015- žihľavka 2 týždne, svrbenie, palenie a scervenanie koze, únava, pocit úzkosti i búšenie srdca-diagnostikovanú až v 8/2015, denne ma obtazuje búšenie, pritom sa mi tiež zvyšuje tep a pociťujem arytmiu. Po zásahu záchranky po poháre červeného vina/priznaky infarktu/ma odporučili k psychiatrovi a nasadili antidepresíva. 2xnávšteva pohotovostného lekára, problémy s dýchaním, búšenie, kolapsove stavy-mala som tiež podozrenie na tetaniu! Riesila som kožného, potom internistu a kardiológa- vraj som zdravá!!! U alergológia som čakala 2 mesiace na výsledky krvi.Držím diétu uz 3 mes., stav sa podstatne zlepšil, ale len 8 dni som bez búšenia. Učím sa s tým žiť, píšem si co jem ráno, na obed, večer a ťažkosti po jedle! Niekedy som zúfalá, je to beh na dlhé trate, stale zisťujem co možem zjesť! Alergológ mi dal príručku daosinu, antihistaminika a vraj všetko je na nete. Držte sa!!! Alena

Späť na diskusiu