Kniha návštev

Dátum 24.02.2013

Vložil Naďa

Titulok hit,alergia a bezlepkova dieta

Ahojte,tak aj ja už patrim medzi vas,ale vdaka Bohu,že mi konečne prišli na to,čo to je,pretože doteraz ma môj prakticky lekar posielal len na psychiatriu...sama som isla k imunologičke a tam mi zistili HIT.Pol roka mam už bezlepkovu dietu a v podstate som jedavala len cca 6 potravin,lebo vsetko mi robilo zle. Opuch som mala raz-na ruke,no zato hnačky spočiatku aj 25x denne,teraz je to tak 7-9x,niekedy lepsie,inokedy horsie,stavy na zvracanie,odpadnutie,vyražky.Som momentalne na materskej dovolenke,o pol roka sa vraciam do prace,no netusim ako tam budem s mojim stavon,kedze pracujem v materskej skole a tam sa od detí neda hocikedy odbiehat na wc...denne mi je zle.Dodržiavam dietu,v podstate teraz jedavam cca 10 potravin, mam na takmer vsetky potraviny aj alergiu.Z 28 druhov potravin mi vysla alergia na 24..beriem Nalcrom 3x1 denne a tiež Daosim 3x denne pred jedlom, tiez probiotika a vitaminy Bion3.Ako uživam Daosin a nalcron,vyražky zmizli,aj creva mi menej kruti,ale este chodim na wc casto,dufam,ze casom sa to upravi..aby som aspon do prace mohla nastupit.Ako je možne,ze s nasimi problemami neexistuje aspon polovicna invalidna,ved tieto stavy prezivat denno.denne,to da zabrat,robi mi problem casto aj vstat,ist niekam,nie to este pracovat,som slaba,schudla som za 4 mes.16kg..na toto nie je ani ZŤP? A nechapem,preco o tejto chorobe sa tak malo hovori,kym mi to lekarkna nepovedala,ani som netusila,co to je...ani sami lekari ju nepoznaju a pritom je to tak zavažna diagnoza!!!Držte sa všecti,je to ale nespravodlivost voci nam! Som velmi rozhorčená!

Späť na diskusiu