Kniha návštev

Dátum 29.04.2013

Vložil Katka

Titulok HIT

Zdravím Vás :) som HIT pozitívna :))) nuž veru sranda to nie je a keďže mám kamarátku biochemičku, pekne podrobne mi to vysvetlila..že aj potraviny, ktoré samotné nespôsobujú akýkoľvek záchvat sa v organizme štiepia a spôsobia ich tak či tak..
U mňa sa na HIT prišlo náhodou a zjavne je to dedičné, keďže môj otecko bol ťažký astmatik a celý svoj život trpel aj tráviacimi problémami. Obe deti mám s AB, mňa to zatiaľ minulo, ale nahradilo sa to ťažkými migrénami s aurou..Ja sama som zbadala dávno pred diagnostikou HIT, že aj čajová lyžička červeného vína mi spôsobí 4 dňovú migrénu..tak ako aj syr s modrou plesňou..
Mám svoje "zabijaky" vysledované a som naštvatá, že medzi ne patrí - resp. je takmer "víťaz" mladý jačmeň! Ako aj špenát - tieto ma hodia do migrénového záchvatu úplne spoľahlivo :( Orechy, sója (zaujímavé že tofu nie) mi spôsobujú neskutočné kŕče, ale zasa - nereagujem na čokoládu, kakao a kávu..
Daosin jednoznačne pomáha, ostatné antihistaminiká nemám zmapované, ale keby som ja vzala 1/4 dithiadenu, alebo zodac v nedeľu, zobudím sa asi vo štvrtok..
na margo príspevku od Richarda - dráždivé hrubé črevo je dôsledok HIT..
Budem Vás sledovať, bohužiaľ príspevkov nie je veľa..možno by to chcelo zdieľanie - napr. na FB?

Späť na diskusiu