Kniha návštev

Dátum 28.08.2013

Vložil Kris

Titulok radosť

Ahojte :)
Veľmi mi odľahlo, že nie som sama. Nie, že by som to niekomu priala - to ozaj nikdy, ale som rada, že sa o tejto "chorobe" píše a že sa môžem dozvedieť tipy ako žiť celkom v pohode :) HIT mi zistila alergológička, ku ktorej som výmenný lístok od obvodnej dolovala už neviem koľko. Okrem toho mám alergiu na kravské mlieko. Myslela som si, že mám aj na chlad, lebo po chvíli strávenej v studenej vode sa mi vytvorili veľké fľaky, také pupence, bolo mi na odpadnutie a vo vnútri tela som cítila veľký chlad, videla som čierne štvorčeky, začala sa dusiť.. no dovidenia. Ale chladový test vyšiel tak, že mám žihľavku so stykom s chladnou vodou. Trpím vitiligom a mám akné. Bola som na zákroku so srdcom kvôli vysokej arytmii. Čo sa týka potravín, prvá vec, čo si tak pamätám, ktorá mi spravila katastrofu v bruchu - kapustnica. Do 19tich som žila v ČR, som to ani poriadne nepoznala, ale keď som ju prvý raz ochutnala, koniec :) Inač je výborná, ale... Odvtedy mi vadia všelijaké potraviny. To, že mám HIT, viem týždeň a stále sa neviem z toho nejako riadne dostať, lebo ja strašne ľúbim jedlo... Najviac ma mrzí reakcie ostatných, stačilo, keď som sa zmienila o tomto svojej rodine a tí po prečítaní na nete - samozrejme netušili čo to je, ako ja doteraz... - ma len ľutovali a ja neviem čo... Ako keby som išla umrieť... To človeka ozaj nepovzbudí. Aj v práci, keď ma niečim dobrým ponúkali, tak som im povedala, že nemôžem a mám pocit, že už teraz im lezie na nervy to, keď všetko odmietam... Obedy a tak... A to je len týždeň. Ako to zvládate? Ako sa viete nad tým povzniesť?
Chcem si kúpiť ten Daosin, nech môžem niekedy jesť aj normálne jedlá, ktoré ľúbim... je to dosť drahé, ale prečítala som si vo Vašich príspevkoch, že sa to dá objednať lacnejšie z netu. Ohľadom liekov sa toho troška bojím, predsa len je to strašne falšované a tak.... Poradíte mi prosím dôveryhodnú stránku?

Späť na diskusiu