Kniha návštev

Dátum 01.09.2013

Vložil Lenka

Titulok Re:radosť

Ahoj,
trpím HIT asi 3 roky. Ze začátku jsem měla velké zdravotní problémy, ale během těch tří let se to díky dietě velmi zlepšilo. Užívám Daosin 1x denně ráno před prvním jídlem, to mi stačí. Daosin si objednávám přes internet a kupuji si ho z internetových lékáren, ale u těch, které mají i kamenné prodejny, kde si je pak i vyzvedávám - osobní odběr výjde levněji a je tam záruka, že to nebude nějaký šmejd. V práci jsem to ze začátku měla stejné jako ty. Nikdo tuto diagnózu neznal, kolikrát jsem slyšela, že to je z psychiky, nebo že si to vymýšlím. Několikrát jsem jim vysvětlovala o co jde, někdo pochopil, někdo ne. Pak jsem vysvětlovat přestala a oni si časem na to zvykli, že plno jídla odmítám. Mám zkušenost, že pokud si nestěžuji sama a sama se nelituji, tak mě nelituji ani ostatní. Odepřít si nějaké jídlo mě nedělá problém, jen je třeba se zaměřit jiným směrem, nahradit nějaké suroviny jinýma, najít si jiné chutě, no ze začátku to potřebuje trochu pevnou vůli. Neboj to zvádneš a ostatní časem taky pochopí. Držím Ti palce. Měj se hezky Lenka.

Späť na diskusiu