Kniha návštev

Dátum 16.09.2013

Vložil katka

Titulok moje skúsenosti s hit

Ahojte mne zistili tuto chorobu pred mesiacom. Mam už 3-4 roky problémy s dlhodobými soplami a kašlom a vždy mi ORL-lekár predpísal Zenaro lieky proti alergii. Tak som teda konecne išla k imunoalergičke a tá mi spravila test na alergie a vyšla jej HIT. Dala som si dokopy svoje všetky obtiaže, ktoré mám už roky. Ako hnačky po niektorých jedlách, nafukovanie a posledných asi 5 rokov aj bolesti žalúdka z príliš veľkej tvorby kyseliny. Červenanie a svrbenie pokožky už mám od puberty - je to hlavne pri strese. Ono sa to všetko tak postupne pribaľovalo. Môj názor je, že za to všetko môžu potraviny, ale tie "otrávené". Rôzne konzervačné látky v potravinách samé E-čka, do kuracieho mäsa sa pridáva voda spolu s nejakou chemikáliou, aby nám predali väčší obsah mäsa, chemické údenie salám ... geneticky upravované potraviny, rôzne umelé sladidlá a dochucovadlá. Zelenina a ovocie napité chemikáliami kvôli dlhodobému uskladneniu atď.... a keď sa tie jedy nazhromaždia v tele sú z toho potravinové alergie. Mali by s tým ľudia - lekári niečo robiť. Veď čo nie je zakázané je povolené.
A nám my HIT-akom nezostáva nič iné ako začať pestovať a chovať niečo čo sa dá nazvať jedlom, alebo kupovať takzvané bio potraviny. Neviete niekto o nejakých farmách kde predávajú zdravšie jedlo?

Späť na diskusiu